Захворіло у світі
1,359,398
Померло у світі
75,845
Вилікувалось у світі
289,109
Захворіло в Україні
1462
Померло в Україні
45
Вилікувалось в Україні
28
Міжнародні фінансові установи не зможуть працювати в Україні в разі відставки Гончарука

Міжнародні фінансові установи не зможуть працювати в Україні в разі відставки Гончарука

Світовий банк стверджує, що жодних підстав для відставки уряду не бачить

Міжнародні фінансові установи не зможуть працювати в Україні в разі відставки Гончарука
Голос Америки

Представник України у Раді директорів Світового банку Роман Качур заявив: міжнародні фінансові установи не зможуть продовжувати працювати з Україною в разі відставки прем’єр-міністра Олексія Гончарука і відсутності стабільності в уряді, передає Голос Америки.

За його словами, Світовий Банк оцінює кілька місяців роботи нинішнього уряду схвально, і сам він не бачить підстав для оголошення його відставки.

«Звісно, якщо відставка відбудеться, то це позначиться на співпраці, і Світовий банк, і МВФ не зможуть продовжити співпрацю, доки не буде призначений новий повноважний уряд і всі керівні міністри. До того часу ми (Світовий банк – ред.) не зможемо підписувати угоди чи надавати кредити», – сказав представник міжнародної фінустанови.

Він вказав, що за останні півроку відбувся прогрес у цілому ряді секторів, зокремо, було прийнято закон про державне приватне партнерство, який дає Україні значні можливості залучати інвестиції.

Також Світовий банк очікує в найближчі місяці прийняття пакету законів щодо ринку землі в Україні після того, як закінчиться їх громадське обговорення.

Нагадаємо, напередодні президент Володимир Зеленський не прийняв заяву про відставку прем’єра Гончарука, зазначивши, що «дає молодому уряду другий шанс».

«Ви знаєте, яке у мене особисте до вас ставлення і особисте ставлення до вашого молодого уряду. Я подумав і мені здається, що правильно буде… я вирішив надати вам шанс і шанс вашому уряду, якщо ви вирішите деякі речі, які сьогодні дуже важливі і дуже турбують наше суспільство», – сказав президент.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію