Захворіло у світі
12,376,147
Померло у світі
556,895
Вилікувалось у світі
6,795,141
Захворіло в Україні
52,043
Померло в Україні
1,345
Вилікувалось в Україні
24,800
Федорів: система eHealth надійно захищає інформацію про пацієнтів

Федорів: система eHealth надійно захищає інформацію про пацієнтів

Згодом до eHealth підключаються заклади спеціалізованої медичної допомоги, запрацюють електронні направлення та електронна медкартка пацієнта

Федорів: система eHealth надійно захищає інформацію про пацієнтів
Фото: УНІАН

На сьогоднішній день система eHealth, яка зберігає дані про пацієнтів, відповідає стандартам захисту, адже отримала атестат відповідності комплексній системі захисту інформації. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив віце-прем'єр-міністр з цифрової трансформації Михайло Федорів.

«Дані пацієнтів надійно захищені! Система eHealth почала працювати 2,5 роки тому. Однією з головних претензій всі ці роки до системи була відсутність зрозумілої та підтвердженої офіційно системи захисту даних пацієнтів. … Сьогодні ця проблема вирішена. Система eHealth відповідає стандартам захисту, адже отримала атестат відповідності комплексній системі захисту інформації», – повідомив міністр.

Він зазначив, що ще влітку 2019 року ключові коментарі від міжнародних партнерів стосувалися кричущої ситуації навколо системи eHealth – «невідомо, чи персональні дані пацієнтів зберігаються надійно», «належний захист відсутній» і багато іншого. «Тоді я пообіцяв вирішити це питання», – пригадав чиновник.

Він також повідомив, що в рамках запровадження другої черги медичної реформи до eHealth підключаються заклади спеціалізованої медичної допомоги, запрацюють електронні направлення та  електронна медична картка пацієнта.

«Це дозволить у подальшому запустити корисні онлайн-сервіси для громадян. Наприклад, можливість вибрати сімейного лікаря та укласти декларацію з лікарем онлайн», – повідомив міністр.

Нагадаємо: як писав Mind, медзаклади вторинної та третинної ланки почали реєстрацію у системі eHealth.

А у жовтні 2019 року віце-прем’єр міністр з цифрової трансформації Михайло Федоров та міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька домовились про спільний проект – розвиток системи eHealth.

Раніше повідомлялось, що проєктний офіс передав Міністерству охорони здоров'я України MVP (minimum viable product, мінімальний життєздатний продукт) Національної електронної системи охорони здоров'я eHealth.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті