Захворіло у світі
33,652,960
Померло у світі
1,007,922
Вилікувалось у світі
23,402,148
Захворіло в Україні
208,959
Померло в Україні
4,129
Вилікувалось в Україні
92,360
Індія відмовилась від проєкту Hyperloop

Індія відмовилась від проєкту Hyperloop

Влада країни заявила, що готова розглядати проєкт, коли хоч десь у світі буде побудовано хоча б 10 км

Індія відмовилась від проєкту Hyperloop
фото www.flickr.com/photos/philippeducloux/48840295828

Уряд індійського штату Махараштра відмовляється від проєкту надшвидкісний транспортної системи Hyperloop, яка мала з'єднати столицю штату Мумбаї з індійським містом Пуна. Про це пише «Коммєрсант».

Як заявив заступник головного міністра Махараштри Аджіт Павар, проект Hyperloop поки «не реалізований ніде в світі».

«Нехай його спочатку побудують десь, хоча б 10 км. Якщо він буде успішним, тоді ми розглянемо можливість його впровадження в штаті», – сказав він.

Попередня адміністрація штату планувала виділити на проект Hyperloop $10 млрд. Передбачалося, що надшвидкісна траса допоможе зменшити час пересування між містами Мумбаї і Пуна з 3-4 годин до 35 хвилин.

Нагадаємо: в серпні 2019 року влада індійського штату Махараштра заявила про готовність втілити інфраструктурний проект вакуумного тунелю між Мумбаї і Пуною. Реалізувати його сподівався Річард Бренсон.

Концепція Hyperloop була запропонована бізнесменом Ілона Маском в 2013 році. Над проектом працює, зокрема, компанія Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Вона планувала побудувати однойменну надшвидкісну транспортну систему на Близькому Сході, щоб скоротити час у дорозі між Дубаєм, Абу-Дабі і містами Саудівської Аравії.

HTT уклала угоди з низкою країн про будівництво та тестуванні там подібних систем. Зокрема, в 2016 році домовленість була досягнута з урядом Словаччини, в 2017 році – з урядом Індії, в 2018 році – з владою американських штатів Огайо та Іллінойс.

Як повідомлялось, Омелян виявив бажання підключитись до глобального проекту Hyperloop. Саме Дніпро мало стати тестовим майданчиком із впровадження транспорту п’ятого покоління. Екс-міністр очікував реалізувати амбітний проект за 5-10 років.

Більше про діяльність екс-міністра інфраструктури  можна прочитати в матеріалі Mind «Володимир Омелян: «У вільний від роботи час займаюся проектом українського Hyperloop».

Новий міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив,що ідея його попередника Володимира Омеляна про будівництво Hyperloop в Україні є «м’яко кажучи, абсурдною».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті