«УЗ» буде передано оператору залізниць Німеччини на 10 років - Гончарук

«УЗ» буде передано оператору залізниць Німеччини на 10 років - Гончарук

Таке рішення повинно показати, що Україна безпрецедентно відкрита для світових інвестицій та нових стандартів

«УЗ» буде передано оператору залізниць Німеччини на 10 років - Гончарук
Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук
Фото: УНІАН

Кабінет Міністрів передасть «Укрзалізницю»  оператору залізниць Німеччини Deutsche Bahn AG в управління на 10 років. Про це, як пише «Економічна правда», заявив під час «Українського сніданку» у Давосі  прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

«Так, ми хочемо віддати німцям на 10 років в управління залізницю», – зокрема сказав Гончарук і додав, що  влада України пов'язує з цим рішенням не тільки очікування про розвиток «Укрзалізниці».

На думку Гончарука, таке рішення «повинно показати, що Україна безпрецедентно відкрита для інвестицій, для світу, для нових стандартів», – сказав прем'єр.

Незважаючи на те, що ще потрібно домовлятися і погоджувати деталі рішення і документи, «політичне рішення щодо цього вже прийнято і це вже величезний крок», також заявив Гончарук.

Раніше повідомлялося, що Міністерство інфраструктури  підписало «Меморандум про взаєморозуміння» із залізничним оператором Німеччини Deutsche Bahn.

Mind писав, що     «Укрзалізниця» переходить під контроль німецького Deutsche Bahn. DB буде здійснювати вантажоперевезення, пасажироперевезення, управляти інфраструктурою, проводити ремонт, а також регулювати інші підрозділи «Укрзалізниці».

Раніше Mind писав, що уряд повернув управління «Укрзалізницею» Міністерству інфраструктури. «Укрзалізниця» буде розділена на оператора інфраструктури, вантажного перевізника та пасажирського перевізника.

Нагадаємо: на початку жовтня міністр інфраструктури Владислав Криклій розповів, що «Укрпошта» та «Укрзалізниця» можуть стати напівдержавними підприємствами.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло