Захворіло у світі
33,652,960
Померло у світі
1,007,922
Вилікувалось у світі
23,402,148
Захворіло в Україні
208,959
Померло в Україні
4,129
Вилікувалось в Україні
92,360
«Нафтогаз» змінив статут «Укртрансгазу» та призначив гендиректора

«Нафтогаз» змінив статут «Укртрансгазу» та призначив гендиректора

Тепер він одноосібно керуватиме товариством

«Нафтогаз» змінив  статут «Укртрансгазу» та призначив гендиректора
Генеральний директор АТ «Укртрансгаз» Сергій Олексієнко
Фото: офіційний сайт АТ «Укртрансгаз»

НАК «Нафтогаз України» затвердив новий статут АТ «Укртрансгаз», згідно з яким керівництво господарською діяльністю товариства буде здійснюватися генеральним директором. На цю посаду призначено Сергія Олексієнка, повідомляє пресслужба «Укртрансгазу».

23 січня компанія НАК «Нафтогаз України», як одноосібний акціонер АТ «Укртрансгаз» ухвалила рішення про затвердження нового статуту товариства.  Нова редакція статуту зареєстрована в ЄДР від 21 січня 2020 року.

Оновлення статуту стосуються заміни колегіального правління товариства на одноосібний орган управління. Тепер керівництво господарською діяльністю товариства буде здійснюватися генеральним директором. Впроваджувані нововведення є частиною процесу трансформації групи «Нафтогаз». Їх мета – підвищити ефективність, посилити персональну відповідальність та прозорість в прийнятті рішень.

У відповідності до оновленого статуту, рішенням акціонера № 351 від 20 січня 2020 року припинено повноваження членів правління «Укртрансгазу». Генеральним директором «Укртрансгазу» з 21 січня 2020 року призначено Сергія Олексієнка, який з березня 2019 року тимчасово виконував обов’язки президента товариства.

Довідково: Сергій Олексієнко народився в 1976 році. Закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Інститут міжнародних відносин за спеціальностями «Міжнародні відносини» та «Міжнародна інформація».

До складу правління «Укртрансгазу» був призначений у березні 2017 року. Раніше Олексієнко  працював на посаді радника голови правління та уповноваженого з перспективних проектів в НАК «Нафтогаз України». До приходу в НАК займав низку керівних позицій в компаніях, що займаються інвестиційною та банківською діяльністю.

Згідно з наказом Міністерства фінансів України, Олексієнко  (за сумісництвом) є членом наглядової ради АТ КБ «ПриватБанк».

Як повідомляв Mind 22 січня, «Нафтогаз» оновив склад правління компанії: до нього входять п'ятеро осіб. Також було оновлено статути «Укртрансгазу», «Укргазидобування», АТ «Укртранснафта», «Укрспецтрансгазу» та «Чорноморнафтогазу».

Раніше Mind писав, що президент Володимир Зеленський доручив прем'єр-міністру Гончаруку розібратися із зарплатами топ-чиновників та з «Нафтогазом».

Тоді Зеленський наголосив на необхідності розібратися із ситуацією, коли НАК «Нафтогаз» отримує з $2,9 млрд, отриманих Україною від РФ, $29 млн. «Вони теж повинні бути не тільки прагматичними менеджерами, а ще й залишатися людьми», – сказав Зеленський.

Президент доручив Гончаруку запропонувати такий вихід із ситуації який буде почути НАКом «Нафтогаз України». «Якщо вони не почують вас, то вони почують юристів, чи ще когось, чи буде повністю перезавантажений  НАК «Нафтогаз» і ми з вами повинні розробити цю стратегію, як це зробити тоді», – підкреслив президент.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті