Захворіло у світі
33,652,960
Померло у світі
1,007,922
Вилікувалось у світі
23,402,148
Захворіло в Україні
208,959
Померло в Україні
4,129
Вилікувалось в Україні
92,360
КМ створив робочу групу щодо подолання наслідків зміни клімату

КМ створив робочу групу щодо подолання наслідків зміни клімату

Вона співпрацюватиме з ЄС щодо зменшення рівня шкідливих викидів відповідно до Паризької угоди

КМ створив робочу групу щодо подолання наслідків зміни клімату
Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук
Фото: УНІАН

Уряд створив міжвідомчу робочу групу щодо подолання наслідків зміни клімату, яку очолив Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

«Уряд створив міжвідомчу робочу групу щодо подолання наслідків зміни клімату. Її мета –   охорона здоров'я та добробуту громадян від ризиків і наслідків зміни клімату», – повідомив прем’єр.

За його  словами, разом із ЄС ми уряд напрацьовуватиме порядок денний для зменшення рівня викидів в рамках Паризької угоди.

«Вже наступного вівторка (28 січня – Mind) в Брюсселі, під час шостого засідання Ради асоціації Україна-ЄС, будемо обговорювати питання співпраці за Європейською зеленою угодою. Україна хоче долучитись до Угоди на етапі формування завдань як повноцінний гравець», – написав прем’єр.

Раніше Mind писав, що Україна піднялась в Індексі захисту клімату на одну сходинку та посіла 17-е місце завдяки війні на Донбасі.

Нагадаємо: нещодавно Європарламент ухвалив резолюцію про «Надзвичайну ситуацію в сфері клімату і навколишнього середовища в Європі і на планеті».

Як повідомлялось, концентрація парникових газів в атмосфері в 2018 році побила новий рекорд, з чого випливає, що ніяких ознак покращення не спостерігається, незважаючи на зобов'язання країн в рамках Паризької угоди по клімату.
Нещодавно у Давосі відбувся Всесвітній економічний форум, серед головних тем якого були взаємодія бізнесу і клімату та формування нового капіталізму для всіх зацікавлених сторін. Детальніше про цю подію читайте у матеріалі Mind: «Капіталізм мертвий!», або 10 головних меседжів Давосу. На ВЕФ розповіли, без чого наша планета згорить, як врятують світ емпатії і чому ШІ більш значущі за електрику.
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті