Федур: З бізнесмена Альперіна знято «електронний браслет»

Федур: З бізнесмена Альперіна знято «електронний браслет»

Адвокат переконує, що його підзахисний не буде відлучатися з постійного місця проживання без відповідного дозволу

Федур: З бізнесмена Альперіна знято «електронний браслет»
Вадим Альперін
Фото: УНІАН

З бізнесмена Вадима Альперіна знято «електронний браслет». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив  адвокат бізнесмена Андрій Федур.

«Прийшли хороші новини для мого підзахисного Вадима Альперіна. З нього зняли «електронний браслет», закінчився термін дії ухвали слідчого судді ВАС», – зокрема написав Федур.

Він зазначив, що «кумедність ситуації полягає в тому, що пару днів назад прокурор САП Перов А.В. …  боровся як лев, щоб продовжити судом обов'язок носити «електронний браслет». І слідчий суддя з ВАС дарував йому таку ухвалу. Хоча для цього і не було ніяких правових підстав. А прокурор Перов А.В. «забув» передати ухвалу на виконання і «браслет» злетів».

Також Федур написав що «Вадим Альперін і надалі буде добросовісно виконувати покладені на нього обов'язки, як підозрюваного. І не буде відлучатись з постійного місця проживання без дозволу детектива, прокурора чи суду», – зазначив адвокат.

Як писав Mind 27 листопада 2019 року, детективи НАБУ затримали бізнесмена Вадима Альперіна. 

Також повідомлялося, що Вищий антикорупційний суд постановив взяти його під варту до 25 січня 2020 року з можливістю застави у 70 млн грн.

Нагадаємо: 26 листопада, президент Володимир Зеленський попросив допомогти знайти контрабандиста Альперіна та обіцяв за це винагороду. За словами президента, він втік від правоохоронців під час спецоперації «з виявлення корупціонерів навколо та безпосередньо на митниці». Її напередодні провело НАБУ і затримало сімох митників та ще трьох осіб.

Правоохоронці підозрюють у скоєнні злочину колишнього очільника та п’ятьох службовців однієї з регіональних митниць, колишню посадовицю Державної фіскальної служби України, а також трьох представників комерційних компаній, залучених до реалізації корупційної схеми. Мова йде про махінації з розмитненням товарів, імпортованих в Україну, які завдали інтересам держави понад 77,7 млн грн збитків. На сьогодні вже 11 людям повідомили про підозру.

24 листопада 2017-го року стало відомо, що детективу НАБУ запропонували хабар у 800 000 доларів. Згодом генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що цей хабар запропонував одеський бізнесмен Вадим Альперін. 

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло