Захворіло у світі
93,900,264
Померло у світі
2,010,328
Вилікувалось у світі
51,747,005
Захворіло в Україні
1,154,692
Померло в Україні
20,686
Вилікувалось в Україні
857,183
Євросоюз надасть Україні 26 млн євро для підтримки фермерства та сільського господарства

Євросоюз надасть Україні 26 млн євро для підтримки фермерства та сільського господарства

Угоду про надання відповідної допомоги Євросоюзом було підписано у Брюсселі

Євросоюз надасть Україні 26 млн євро для підтримки фермерства та сільського господарства
Фото: пресслужи Кабінету Міністрів

Кабінет Міністрів  України та Європейська Комісія підписали угоду про фінансування програми «Підтримка ЄС для розвитку сільського господарства та малих фермерських господарств в Україні». Про це повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів.

«Угода дозволить Україні залучити допомогу Європейського Союзу для створення більш інклюзивного та конкурентоспроможного аграрного сектору, орієнтованого на розвиток малих і середніх фермерських господарств та підприємств. Загальний внесок ЄС в рамках угоди складає 26 млн євро», – зазначається в повідомленні пресслужби.

Передбачається, що допомога від Євросоюзу буде спрямована на: об'єднання державного земельного кадастру та державного реєстру речових прав, реформу установ та системи землекористування; проведення реформ у сфері сільського господарства та розвитку сільських територій; забезпечення доступу малих фермерських господарств до фінансування шляхом запровадження грантових програм.

З української сторони угоду підписав віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба, а з боку Європейської Комісії – комісар ЄС з питань європейської політики сусідства та переговорів з розширення Олівер Варгеї та керівник групи підтримки України в Європейській Комісії Пітер Вагнер.

Раніше Mind писав, що Україна сподівається отримати макрофінансову допомогу від ЄС у І кварталі 2020 року. Також українська урядова делегація домовилась про прискорення «промислового безвізу» та об'єднання енергосистем України та ЄС до кінця 2023 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті