У Пінчука спростували інформацію про те, що він продав газовий бізнес

У Пінчука спростували інформацію про те, що він продав газовий бізнес

В компанії стверджують, що інформація не відповідає дійсності

У Пінчука спростували інформацію про те, що він продав газовий бізнес
Фото: pinchukfund.org

Міжнародна інвестиційно-консалтингова група EastOne Віктора Пінчука спростовує інформацію щодо продажу газовидобувної компанії Geo Alliance, яка на правах співвласності також належить Пінчуку.

«Інформація відносно нібито продажу компанії Geo Alliance, опублікована Інтернет-виданням «Економічна правда» 03.02.2020, є вигадкою і не відповідає дійсності», – повідомила директор з комунікацій EastOne Наталія Вовк на запит Mind.

«Згідно з комунікаційною політикою, ми публічно сповіщаємо як про покупки, так і продаж активів. В іншому випадку, акціонери Geo Alliance зробили б публічну заяву відносно продажу компанії», – наголосила представник EastOne.

Раніше цього дня «Економічна правда» опублікувала повідомлення щодо підготовки компанії Geo Alliance до продажу.

За інформацією Укрінформ, група Geo Alliance займається геологічною розвідкою, дослідно-промисловою розробкою і видобутком природного газу, газового конденсату та нафти в Україні. До групи входять 19 юридичних осіб, найбільшими з яких є ПРАТ «Природні ресурси» і ТОВ «Східний геологічний союз».

У 2012 році 25% акцій Geo Alliance викупила нідерландська Vitol Group – один з найбільших нафтових трейдерів у світі. А у 2017 році Vitol наростив свою частку в Geo Alliance до 50%.

EastOne забезпечує управлінням активами підконтрольних їй компаній, створює стратегію розвитку компаній, виконує довгострокове бізнес-планування.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло