Захворіло у світі
41,228,181
Померло у світі
1,131,339
Вилікувалось у світі
28,122,798
Захворіло в Україні
322,879
Померло в Україні
6,043
Вилікувалось в Україні
134,898
Deutsche Bahn: «Ми готові приступити до реформи Укрзалізниці, якщо українці цього хочуть»

Deutsche Bahn: «Ми готові приступити до реформи Укрзалізниці, якщо українці цього хочуть»

Представник німецької компанії розповів про те, як буде відбуватися модернізація УЗ

Deutsche Bahn: «Ми готові приступити до реформи Укрзалізниці, якщо українці цього хочуть»
фото Укрінформ

Українська компанія «Укрзалізниця» і німецький Deutsche Bahn підписали меморандум про розвиток і стратегічне партнерство. Як воно буде здійснюватися, розповів в інтерв'ю DW член правління з питань інфраструктури Deutsche Bahn Рональд Пофалла.

За його словами, в Україні широко розгалужена залізнична мережа має довжину 22-23 тисячі км – це одна з найбільших в Європі. Особливістю України є те, що тут дуже велику роль грають вантажні перевезення, в той час як у Європі на перше місце виходять пасажирські перевезення.

Пофалла стверджує, що на початкових етапах Deutsche Bahn буде проводити лише консультування і дивитися, наскільки воно успішне.

«Якщо консультування матиме хороший результат, можна буде задуматися про те, щоб деякі менеджери нашої компанії підтримали менеджмент української компанії в питаннях її керівництва. При цьому керівництво «Укрзалізницею» буде, як і раніше, здійснюватися самими українцями, а наші менеджери будуть тільки підтримувати їх роботу», – наголосив він.

Він зазначив, що, можливо, доведеться закріпити в окремому документі, якого роду консультації будуть надані. «Однак ми готові зі свого боку швидко приступити до роботи, якщо українці цього хочуть», – сказав представник Deutsche Bahn.

Він вважає, що компанія матиме і політичну підтримку з боку президента та прем’єр-міністра України:

«Прем'єр-міністр щойно провів зі мною розмову на цю тему і підкреслив, що він і його уряд хочуть провести цей процес трансформації [Укрзалізниці]. При цьому він також підкреслив, що він погодив це з президентом», – зазначив він.

«У нас є схожі проекти в окремих країнах – в Казахстані та інших державах, де ми ведемо подібну консалтингову діяльність, яка повинна тепер початися і тут, в Україні», – сказав Пофалла.

Нагадаємо, уряд створив робочу групу щодо співпраці Укрзалізниці з німецьким Deutsche Bahn.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті