Ексглава Uber інвестував у стартап, який будує готелі для міленіалів

Ексглава Uber інвестував у стартап, який будує готелі для міленіалів

Habitas використовує 3D-друк для будівництва готельних номерів, а потім з них, наче з Lego, ,будує готелі

Ексглава Uber інвестував у стартап, який будує готелі для міленіалів
колишній глава Uber Тревіс Каланік
фото www.flickr.com/photos/jdlasica/12776891504/

Стартап Habitas, який займається будівництвом готелів із залученням 3D-друку, залучив $20 млн під час чергового раунду фінансування. Про це повідомляє Forbes.   

Одним з інвесторів виступив ексглава Uber Тревіс Каланік, який здійснив фінансування через свій фонд 10100 Fund. Окрім нього, вирішили підтримати стартап мільярдер з Індії Дів Турахія, один із співзасновників Tinder Джастін Мартін та інші.

Початково засновники Habitas розраховували, що компанія організовуватиме заходи, але з часом діяльність стартапу змінилась. В компанії розповіли про свої плани відривати по 10-12 готелів на рік, при цьому, як очікується, вже до кінця 2020 повністю завершених буде вісім. 

Перебування в готелях стартапу коштує $200-$400 за ніч. Habitas позиціонує свої бізнес як готелі для міленіалів, які більше цінують атмосферу, ніж красу.

В компанії пояснюють, що використовують 3D-друк для будівництва готельних номерів,а готові конструкції доставляють безпосередньо туди, де проживатимуть клієнти і збирають їх на місці «як Lego». В  Habitas підрахували, що мають змогу «друкувати» близько 100 номерів на місяць. 3D-друк суттєво допомагає скоротити час на зведення готелю – до 6-9 місяців.

Керівництво компанії не виключає, що в подальшому Habitas може розширити сферу своєї діяльності, зокрема, будівництвом соціального житла або франчайзингом.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію