Ердоган повідомив про 14 убитих турків і звинуватив Росію в нападі на мирне населення Ідлібу

Ердоган повідомив про 14 убитих турків і звинуватив Росію в нападі на мирне населення Ідлібу

За словами Ердогана, Туреччина досі стримувала себе, але тепер не буде

Ердоган повідомив про 14 убитих турків і звинуватив Росію в нападі на мирне населення Ідлібу
фото ANADOLU AGENCY

Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган пригрозив завдати ударів по силах режиму Башара Асада «всюди», якщо хоча б один турецький військовий в зоні деескалації в сирійському Ідлібі постраждає, повідомляє агентство «Анадолу».

Президент Туреччини заявив, що в результаті дій режиму Башара Асада в Ідлібі загинули 14 турецьких військовослужбовців, ще 45 отримали поранення.

«Ми будемо завдавати ударів по силах режиму Асада всюди, в разі найменшого збитку нашим солдатам в пунктах спостереження або де-небудь іще», – заявив Ердоган.

«Ми будемо робити це всіма способами, з землі або повітря, без коливань», – додав президент Туреччини, якого цитує Reuters.

«До сьогодні Анкара очікувала виконання домовленості щодо Сирії і намагалася мінімізувати своє військове втручання в події. Однак домовленості залишаються на папері. До того ж, удари вже наносять по розташуванню турецьких військ», – додав Ердоган.

Він також звинуватив Росію і урядові сирійські війська у нападах на цивільне населення Ідлібу. «Режим Асада і російські сили, які його підтримують, а також бойовики, яких підтримує Іран, без кінця нападають на мирне населення, здійснюють вбивства, проливають кров», – заявив Ердоган.

Напередодні 12 лютого Реджеп Тайїп Ердоган і російський президент Путін обговорили ситуацію в Ідлібі. Президент Туреччини не виключив, що в разі невиконання Росією домовленостей операція «Оливкова гілка» буде розширена.

На початку тижня Туреччина у відповідь на загибель 5 солдат розбомбила 115 об'єктів у Сирії.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло