ЄБА просить у Зеленського землі та розумного податкового навантаження

ЄБА просить у Зеленського землі та розумного податкового навантаження

Серед пропозицій – запровадження нового трудового законодавства та детінізація економіки

ЄБА просить у Зеленського землі та розумного податкового навантаження
Фото ЄБА

Європейська бізнес асоціація (ЄБА) запропонувала президенту України провести низку реформ, які можуть стати актуальними для забезпечення ефективної роботи та розвитку бізнесу. Про це повідомляється на веб-сайті ЄБА у п’ятницю. 

«Перше стосується протидії тіньовій економіці. Йдеться вже про давно назрілу необхідність реформування судової та правоохоронної систем… Друге – розумного податкового навантаження, зокрема, спрощення податкового адміністрування, вчасного відшкодування ПДВ та зниження навантаження на фонд оплати праці», – зазначається у повідомленні.

Згідно повідомленню, про необхідні зміни йшлося в четвер під час зустріч бізнесу з президентом України Володимиром Зеленським.

Серед пропозицій ЄБА, сприяння вирішенню різноманітних питань екології через підтримку та ініціацію законопроектів, що стосуються поводження з відходами, впровадження розширеної відповідальності виробника, запровадження Національного звіту щодо рівня викидів парникових газів.

Асоціація також за прискорення гармонізації законодавства України з нормами ЄС: йдеться про імплементацію вимог маркування, підписання промислового безвізу, запровадження європейських стандартів безпечності продукції.

В ЄБА також виступають за прийняття сучасного трудового законодавство, впровадження ринку землі, досягнення компромісного рішення між владою та бізнесом щодо зеленого тарифу.

Як повідомлялося, ріст реального ВВП у IV кварталі 2019 року уповільнився до 1,5%.

Також у п’ятницю Мінфін повідомив, що розглядає можливість зниження ставки ПДФО до 15%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті