Захворіло у світі
1,587,209
Померло у світі
94,850
Вилікувалось у світі
353,291
Захворіло в Україні
1892
Померло в Україні
57
Вилікувалось в Україні
45
Україна пропонує лібералізувати автоперевезення між Україною та Австрією

Україна пропонує лібералізувати автоперевезення між Україною та Австрією

Розпочата дискусія про новий маршрут за напрямком «Нового Шовкового шляху»

Україна пропонує лібералізувати автоперевезення між Україною та Австрією
Фото пресслужба Мінінфраструктури

Україна пропонує лібералізувати автоперевезення між Україною та Австрією. Про це повідомляється на веб-сайті Міністерства інфраструктури у п’ятницю.

Згідно повідомлення, це питання обговорювалося під час зустрічі міністра інфраструктури Владислава Криклія із послом Австрійської Республіки в Україні Гернотом Пфандлером.

«Встановлена квота не забезпечує в повній мірі потреби українських перевізників. У зв’язку із цим Міністр інфраструктури повідомив про необхідність збільшення кількості дозволів для перевізників обох країн та запропонував лібералізувати автомобільні перевезення між Україною та Австрією», – зазначається у повідомленні.

Крім того, у повідомленні зазначається, що українською стороною ведеться активна робота з вироблення нового, економічно взаємовигідного логістичного продукту для здійснення комбінованих перевезень між країнами Азії та Європи з використанням існуючої залізничної транспортної інфраструктури України та можливостей діючих поромних переправ Чорного та Каспійського морів.

Розпочата активна дискусія щодо вироблення нового маршруту транспортування вантажів за напрямком «Нового Шовкового шляху», важливою є подальша роботи над проєктом «Ширококолійне сполучення 1520-мм Кошице – Відень».

Як повідомлялося, автоперевізники вимагають в уряду збільшення квот на дозволи на міжнародні перевезення, а також  відмовитися від автоматичного зважування вантажівок.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію