Уряд обмежить держпідтримку аграріям до 50 млн грн в одні руки

Уряд обмежить держпідтримку аграріям до 50 млн грн в одні руки

Загалом в бюджеті заплановано 4 млрд грн на розвиток агросектору

Уряд обмежить держпідтримку аграріям до 50 млн грн в одні руки
фото Shutterstock

Уряд у 2020 році планує обмежити державну підтримку аграріїв на рівні 50 млн грн на одного суб'єкта з урахуванням пов'язаних осіб.

«У 2020 році буде встановлено максимальну суму держпідтримки на одного суб'єкта з урахуванням пов'язаних осіб в розмірі 50 млн грн», – повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тарас Висоцький в коментарі Інтерфакс-Україна.

Нагадаємо: днями Кабмін прийняв постанову, якою визначено напрями державної підтримки на 2020 рік. У бюджеті заплановано 4 млрд гривень на розвиток аграрного сектору. З цих коштів 1 млрд грн планується направити на розвиток тваринництва і переробку сільгосппродукції, 1 млрд грн – на часткову компенсацію вартості с / г техніки та обладнання вітчизняного виробництва, 1,2 млрд грн – на підтримку заходів в АПК шляхом здешевлення кредитів, 185 млн грн – на розвиток фермерських господарств, 400 млн грн – на садівництво, виноградарство і хмелярство, 215 млн грн – сімейним фермерським господарствам через механізм доплати на користь застрахованих осіб.

Наступним кроком буде прийняття відповідних порядків використання коштів. У Мінекономіки очікують, що прийняття порядків відбудеться на початку березня, а з квітня стартують прямі виплати.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті