Захворіло у світі
11,124,651
Померло у світі
526,003
Вилікувалось у світі
5,905,310
Захворіло в Україні
47,677
Померло в Україні
1,227
Вилікувалось в Україні
21,155
Ощадбанк оголосив про проведення конкурсу на посаду голови правління

Ощадбанк оголосив про проведення конкурсу на посаду голови правління

Серед вимог – п’ятирічний досвід керування в банківському секторі та робота з NPL

Ощадбанк оголосив про проведення конкурсу на посаду голови правління
Фото: tsn.ua

Державний Ощадбанк оголосив про проведення конкурсу на посаду голови правління. Про це повідомляється на веб-сайті банку у четвер.

«Відповідно до рішень Наглядової ради оголошується конкурсний відбір кандидата на посаду голови правління акціонерного товариства Державний ощадний банк України», – зазначається у повідомлені.

Кандидати, що виявили бажання брати участь у конкурсі, мають надати пакет документів компанії з добору персоналу Pedersen&Partners до 18:00 за київським часом  26 березня 2020 року.

Співбесіди фіналістів відбору з Наглядовою радою банку (особисто або skype-співбесіда) заплановано провести до 23 квітня.

Серед вимог до потенційних конкурсантів: стаж роботи в банківському секторі в сукупності не менше ніж десять років, у тому числі на керівних посадах – не менше п’яти років та досвід роботи з непрацюючими кредитами NPL. Досвід роботи з міжнародними фінансовими організації вважатиметься перевагою.

«До участі у відборі запрошується голова правління Ощадбанку Андрій Пишний та інші досвідчені банкіри», – зазначають у банку.

Як повідомлялося, Ощадбанк і Укрексімбанк потребують докапіталізації мінімум у 23,3 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті