Скасовано всі поїзди по Україні: «Укрзалізниця» пояснила, що робити з придбаними квитками

Скасовано всі поїзди по Україні: «Укрзалізниця» пояснила, що робити з придбаними квитками

Не варто поспішати на вокзали, щоб здати квитки в касу

Скасовано всі поїзди по Україні: «Укрзалізниця» пояснила, що робити з придбаними квитками
фото DR

«Укрзалізниця», починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення – приміському, міському, регіональному та далекому у зв’язку з карантином, спричиненим спалахом коронавірусу COVID-19. Про це держпідприємство повідомляє на своєму офіційному сайті.

Зазначається, що рішення прийнято на виконання постанови Кабінету Міністрів України №215. Воно буде діяти до прийняття урядом окремого рішення.

Зазначається, що УЗ компенсує пасажирам повну вартість проїзних документів на всі скасовані рейси – без стягнення додаткових зборів.

При цьому для зручності пасажирів та уникнення концентрації людей біля кас «Укрзалізниця» подовжила термін повернення квитків до 1 місяця від дати запланованого відправлення поїзда, що скасований.

«Закликаємо пасажирів, якщо є можливість, не поспішати на вокзали повертати квитки й не піддавати своє життя загрозі, перебуваючи в натовпі. Запевняємо, коли б ви не звернулися протягом відведеного часу, кошти будуть повернені в повному обсязі», – йдеться в повідомленні.

Квитки, придбані через інтернет, можуть бути повернуті через онлайн-сервіси.

При цьому скасовуються лише пасажирські поїзди, а вантажні залізничні перевезення тривають у звичному режимі.

Нагадаємо: з 18 березня Кабінет Міністрів окремою постановою забороняє перевезення в автобусах, поїздах і метро по всій Україні, масові зібрання людей обмежуються до 10 осіб.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло