Глобальна економіка зможе впоратися з наслідками епідемії коронавірусу – МВФ

Глобальна економіка зможе впоратися з наслідками епідемії коронавірусу – МВФ

Головне сьогодні - це допомогти в обмеженні поширення коронавірусу, наголосили у фонді

Глобальна економіка зможе впоратися з наслідками епідемії коронавірусу – МВФ
фото www.flickr.com/photos/worldbank/16953090889

Наслідки поширення коронавірусу будуть досить серйозними, але світова економіка зможе з ними впоратися, вважає директор департаменту стратегії, політики і аналізу Міжнародного валютного фонду (МВФ) Мартін Мюлейзен, передає DW.

Тривале зростання світової економіки і високий рівень зайнятості населення дозволять створити певний заділ проти дуже слабкої економічної активності протягом наступних місяців через пандемію коронавірусу, вважає експерт. На думку Мюлейзена, кризова ситуація настала в момент, коли світова економіка готова до потрясінь, а фінансові інститути перебувають в «кращій формі», ніж вони були до світової економічної кризи в 2008 році.

Він підкреслив, що головне сьогодні – це допомогти в обмеженні поширення коронавірусу.

«Потрібно зробити так, щоб в якийсь момент з'явилася впевненість у тому, що шок буде тимчасовим, а наслідки не триватимуть кілька місяців», – вважає він.

Він також додав, що центробанки і уряди держав повинні координувати заходи, що вживаються. Раніше Мартін Мюлейзен заявив, що в разі серйозного спаду, викликаного COVID-19, МВФ може надати кошти в розмірі до $50 млрд для екстреного фінансування початкових заходів у відповідь в країнах з ринком, що формується і країнах, що розвиваються.

Нагадаємо: Bank of America офіційно заявив, що економіка США впала в рецесію на тлі спалаху коронавірусу COVID-19.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло