«Укроборонпром» передасть приватним виробникам документи для виготовлення апаратів ШВЛ

«Укроборонпром» передасть приватним виробникам документи для виготовлення апаратів ШВЛ

Концерн відновив частково знищену конструкторську документацію апаратів БРІЗ-Т

«Укроборонпром» передасть приватним виробникам документи для виготовлення апаратів ШВЛ
Фото: ukroboronprom.com.ua

Державний концерн «Укроборонпром» відновив частково знищену конструкторську документацію апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ) БРІЗ-Т після ревізії виробничих потужностей збанкрутілого заводу «Буревісник» і готовий передати копії приватним виробникам, які можуть швидко налагодити виробництво приладів. Про це повідомляє пресслужба концерну.

«Тут важливо розділяти дві речі: відновлення виробництва на самому «Буревіснику» і відновлення виготовлення апаратів. Ми вирішили віддати всю конструкторську документацію приватним компаніям, які мають станки, можуть швидко підлаштувати свої потужності для виготовлення необхідних деталей та корпусу, отримати сертифікацію та провести випробування. Якщо такі є і можуть виготовити свої версії БРІЗів у стислі строки та за притомну вартість – «Укроборонпром» надасть креслення і супровідну документацію», – йдеться в повідомленні з посиланням на слова генерального директора концерну Айвараса Абромавичуса.

Згідно повідомленню, це дасть можливість інженерам точно визначити кількість та спосіб виготовлення комплектуючих, частина з яких є імпортною, оцінити тривалість виробничого циклу та обсяг необхідних інвестицій за наявних у них ресурсів. 

Раніше Mind повідомляв, що «Буревісник» не може збирати апарати ШВЛ через заборгованість у 110 млн грн.

Більше про те, як в Україні намагаються відродити виробництво апаратів ШВЛ і чому держава не хоче брати в цьому участь, читайте в матеріалі Mind.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло