У США через епідемію коронавірусу різко зросли продажі зброї

У США через епідемію коронавірусу різко зросли продажі зброї

Американці вважають, що зброя допоможе їм захистити сім’ю у випадку погіршення ситуації

У США через епідемію коронавірусу різко зросли продажі зброї
фото pixabay.com

У США, де кількість хворих на коронавірус, згідно з офіційними даними, перевищила 35 000, різко зросли продажі вогнепальної зброї і патронів. Про це пише RFI з посиланням на The Washington Post.

Як пише газета, попит на озброєння виріс в усіх штатах. Влада заявила, що отримала рекордну кількість запитів від охочих отримати ліцензію на носіння зброї.

Власники спеціалізованих магазинів розповіли виданню, що попит на зброю різко виріс після оголошення президентом США Дональдом Трампом надзвичайного стану 13 березня. Журналісти стверджують, що «натовпи покупців змели з прилавків майже всю зброю і амуніцію».

Американці масово скуповують зброю, побоюючись зростання злочинності в США на тлі епідемії коронавірусу. The Washigton Post пише, що покупці зброї бояться різкого зростання безробіття до 20%, а також дефіциту продуктів харчування.

«Це унікальна ситуація, – розповідає Джеймс з Вірджинії. – Можливо, скоро у нас буде їжа, а у інших – ні. Тоді я повинен буду захистити свою сім'ю».

Один з покупців розповів, що не панікує, а лише турбується за майбутнє. «Я хочу, щоб всі були готові до того, що трапиться: я, моя сім'я і мої друзі», – зазначив він.

В ряді штатів поліція відзвітувала про зростання кількості перевірок біографії, необхідних для видачі дозволів на носіння зброї. Наприклад, у Пенсільванії кількість подібних запитів зросла в три рази.

У лютому сайт Ammo.com, що спеціалізується на продажу зброї, відзвітував про зростання виручки більш ніж на 300%.

Як повідомлялося, в США стали випускати в'язнів з тюрем через поширення коронавірусу.

Між тим мер Нью-Йорка повідомив, що ситуація з епідемією кожного дня погіршується, і ще гіршою вона стане в квітні й травні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло