Проєкт держбюджету передбачає скорочення видатків на Мінкультури та центральні органи
Витрати на культуру та інформполітику пропонується зменшити на 7,6 млрд грн, до майже 7,9 млрд грн

Проєкт змін до державного бюджету на 2020 рік (законопроєкт №3279), опублікований на сайті Верховної Ради, пропонує відмовитися від витрат на розвиток спорту, які в поточній редакції закону про держбюджет закладені в розмірі 2,3 млрд грн, передає Інтерфакс-Україна.
Окрім того, фінансування Державного комітету телебачення та радіомовлення пропонується скоротити на 198 млн грн – до майже 1,6 млрд грн, Держагентства з питань кіно – на 307 млн грн, до 468 млн грн, Український інститут національної пам'яті – на 67 млн грн, до 62 млн грн.
У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.
Документ передбачає скорочення витрат на секретаріат Кабінету міністрів на 87 млн грн – до 979 млн грн, зокрема фінансування реформи державного управління пропонується скоротити на 593 млн грн, до 467 млн грн. Видатки на Державну службу статистики пропонується зменшити майже вдвічі – на 1,25 млрд грн, до 1,3 млн грн.
Законопроєкт передбачає скорочення витрат на Верховний суд на 110 млн грн – до 2,27 млрд грн; на Конституційний суд – на майже 2,5 млрд грн, до 314 млн грн, витрати на Вищий антикорупційний суд пропонується скоротити на 82 млн грн, до 291 млн грн.
Також проєкт передбачає скорочення витрат на Офіс генерального прокурора майже на 10,9 млн грн, до 7,5 млрд грн.
Раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль розповів, які галузі економіки уряд профінансує в першу чергу.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: editor@mind.ua.