Банк «Південний» направив понад 3 млн гривень на боротьбу з коронавірусом

Банк «Південний» направив понад 3 млн гривень на боротьбу з коронавірусом

Бізнес не може стояти осторонь в такий складний час

Банк «Південний» направив понад 3 млн гривень на боротьбу з коронавірусом
фото Банк "Південний"

Акціонерний банк «Південний» на чолі з головою правління Аллою Ванецьянц направив понад 3 млн гривень на допомогу в боротьбі з коронавірусом в Одеській області.

«У складні часи важливо об'єднати зусилля і подолати труднощі. Коли суспільству потрібна підтримка, бізнес не може стояти осторонь», – йдеться в прес-релізі фінустанови.

Зокрема, банк «Південний» оплатив установку на базі Дунайської обласної лікарні в Ізмаїлі медичної кисневої станції. Завдяки роботі станції кількість пацієнтів, які зможуть одночасно отримувати медичну допомогу, збільшиться з 12 до 150. Вона зможе обслуговувати три лікарні міста.

Для однієї з лікарень Одеси банк придбав апарат штучної вентиляції легенів «prisma VENT50-C» вартістю понад 500 тисяч гривень. У режимі респіраторної підтримки апарат допоможе доставляти зволожений кисень в поєднанні зі стисненим повітрям пацієнтам зі швидкістю від 5 до 60 літрів на хвилину.

Також повідомляється, що «Південний» виділив 500 тисяч гривень на продуктові набори для літніх людей від 80 років в Одеській області. Антикризовий оперативний штаб Одеської області «Одеса vs COVID» вже сформував групи волонтерів, які розвозять пенсіонерам ці набори.

Крім того, для однієї з лікарень Одеси банк придбав цистерну для рідкого кисню.

Нагадаємо, Mind запускає проект про боротьбу бізнесу з епідемією коронавірусу, у ньому ми розповідатимемо про благочинні ініціативи українських компаній.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті