Захворіло у світі
5,543,439
Померло у світі
347,836
Вилікувалось у світі
2,266,394
Захворіло в Україні
21,584
Померло в Україні
644
Вилікувалось в Україні
7,575
В Іспанії введуть безумовний базовий дохід для населення, щоб подолати наслідки кризи

В Іспанії введуть безумовний базовий дохід для населення, щоб подолати наслідки кризи

Базовий дохід буде збережено і після закінчення епідемії

В Іспанії введуть безумовний базовий дохід для населення, щоб подолати наслідки кризи
фото pixabay.com

Уряд Іспанії в рамках заходів зі згладжування соціально-економічних наслідків пандемії коронавірусу має намір найближчим часом ввести безумовний базовий дохід. В про це в неділю, 5 квітня, оголосила міністр економіки країни Надія Кальвіно, передає RFI з посиланням на агентство Bloomberg.

Зазначається, що проект координує міністр соціального забезпечення Хосе Луїс Ескріва. Він розраховує на введення безумовного базового доходу «якомога швидше». Основний акцент планується зробити на підтримку сімей.

Безумовний базовий дохід передбачає, що кожен громадянин країни отримує від уряду гарантовану суму грошей – безвідносно до того, скільки вони заробляють, і чи працюють взагалі.

Уряд Іспанії бажає зберегти безумовний базовий дохід і після епідемії. Міністр економіки висловила надію, що універсальний базовий дохід залишиться «постійним структурним інструментом».

Іспанія стала одією з країни Європи, які найбільше постраждали від коронавірусу. У зв'язку з епідемією в країні діє режим НС і загальний карантин. Економічні показники в Іспанії, як і в багатьох інших країнах, впали. Уряд оголосив про допомогу самозайнятим, а також малому та середньому бізнесу, але вважає, що цього не достатньо.

Як повідомлялося, станом на 6 квітня Італія й Іспанія демонструють зниження темпів поширення епідемії COVID-19.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті