У Росії не вистачає ємностей для зберігання нафти, компанії орендують цистерни у залізничників

У Росії не вистачає ємностей для зберігання нафти, компанії орендують цистерни у залізничників

Зупинка виробництва є неможливою з технічних причин

У Росії не вистачає ємностей для зберігання нафти, компанії орендують цистерни у залізничників
фото www.flickr.com/photos/cetus13/49670874327

У зв’язку з обвалом цін на нафту та істотним зниженням попиту на «чорне золото» російські нафтові компанії почали стикатися з тим, що їм стало не вистачати ємностей для зберігання нафтопродуктів. Про це із посиланням на «Коммєрсант», передає галузеве видання OilExp.

Зазначається, що з огляду на це, їм доводиться орендувати цистерни у залізничних операторів, оскільки зупинити видобуток вони не мають змоги з технічних причин.

За словами джерел, це може стосуватися, зокрема Кіришксього НПЗ «Сургутнєфтєгазу» в Лєнобласті, вивіз продукції якого здійснює «Трансойл». У матеріалі видання наголошується, що питання зберігання сировини актуальне для ключових гравців ринку. Джерело газети в залізничній галузі підтвердило, що кілька великих нафтових компаній і трейдерів розглядають можливість залучення цистерн.

Нагадаємо: 12 квітня країни ОПЕК, Росія та інші нафтовидобувні держави домовились знизити видобуток нафти на 9,7 млн барелів на добу в травні-червні. В межах найбільшої угоди про зниження видобутку в історії країни планують скорочувати виробництво протягом двох років – до квітня 2022 року. Країни, що входять до «Великої двадцятки», також стануть частиною угоди, що разом з ОПЕК + дозволить прибрати з ринку близько 20 млн барелів на добу.

У Кремлі впевнені, що угода допомогла уникнути хаосу на нафтових ринках.

Між тим, експерти вважають, що нова безпрецедентна угода між Саудівською Аравією, РФ та іншими великими виробниками нафти є болючою поразкою для Москви.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло