Клієнти Boeing скасували 150 замовлень на літаки 737 Max
І це лише результат за березень

Клієнти Boeing скасували приголомшливу кількість замовлень на літаки 737 Max в минулому місці, що ще більше посилило кризу, з якою компанія зіткнулась в умовах пандемії коронавірусу та проблем після двох смертельних аварій за участю її літаків.
Як повідомляє CNBC, чиказький авіабудівник оголосив про скасування замовлень на 150 літаків 737 Max, яке стало найбільшим за десятиліття.
Ще трохи більше ніж рік тому компанія планувала наростити випуск своїх літаків для задоволення високого на них попиту.
Після того, як компанія прозвітувала про скасування, її акції впали у ціні на 1%.
Клієнти Boeing наразі зіткнулись із найсильнішим в історії падінням попиту через пандемію коронавірусу та карантинні заходи, які країни світу впроваджують, щоб зупинити його поширення. На додачу до пандемії на попит також вплинули і дві смертельні авіакатастрофи літаків 737 Max. Перша відбулася в жовтні 2018 року в Індонезії, загинули 189 осіб. Друга трапилася в березні 2019 року в Ефіопії, тоді загинули 157 осіб. Всього загинули 346 осіб. Після цього більшість країн, в тому числі США, відмовилися від експлуатації моделі 737 MAX до усунення всіх недоліків.
Раніше цього місяця Boeing призупинила роботу заводу в Південній Кароліні, де виготовляються широкофюзеляжні літаки Boeing -787, фактично припинивши виробництво комерційних літаків після того, як через коронавірус були закриті заводи компанії в Сіетлі.
Раніше повідомлялося, що акції Boeing обвалилися через коронавірус і зниження потоку туристів.
Як повідомлялось, Boeing за січень 2020 року не отримала жодного замовлення на літаки. Востаннє така прикрість з компанією сталась в січні 1962 року. Більшість клієнтів не ризикують замовляти 737 MAX, доки регулятор не «виправдає» його після двох смертельних аварій та знову не дозволять літати.
Комерційні польоти 737 MAX були зупинені в березні 2019. Поверненню літаків в небо може завадити виявлення нової проблеми з програмним забезпеченням 737 MAX, яку було виявлено під час аудиторської зустрічі з регуляторами у лютому цього року.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].