Roshen запустив онлайн-магазин із доставкою продукції

Roshen запустив онлайн-магазин із доставкою продукції

Мінімальна сума замовлення для доставки – 300 грн

Roshen запустив онлайн-магазин із доставкою продукції
Фото: facebook.com/pg/roshen.com.ua

Українська кондитерська корпорація Roshen запустила онлайн-магазин oshenstores.com із доставкою продукції. Про це повідомляє пресслужба виробника.

Замовлення можливо забрати в магазинах фірмової мережі.Окрім того, компанія пропонує доставку доставку «Новою поштою» по Україні крім продукції категорії торти та тістечка (вартість доставки 59 грн), кур’єром по Києву (вартість доставки 59 грн) або через додаток Glovo.

«Наразі у додатку можна обрати доставку із 10 магазинів м. Київ, а згодом кількість точок зростатиме», – сказано в повідомленні.

Мінімальна сума замовлення для доставки становить 300 грн.

Нагадаємо: колишній президент і нардеп Петро Порошенко перереєстрував частину свого кондитерського бізнесу Roshen на старшого сина Олексія.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло