Ціни на нафту ростуть на тлі несподіваного скорочення запасів у США

Ціни на нафту ростуть на тлі несподіваного скорочення запасів у США

Аналітики бояться потенційного обвалу ринку у випадку другої хвилі пандемії

Этот материал также доступен на русском языке
Ціни на нафту ростуть на тлі несподіваного скорочення запасів у США
Фото: www.flickr.com/photos/[email protected]/48930001298

Ціни на нафту пішли вгору на тлі несподіваного скорочення запасів у США. Однак, як повідомляє Reuters, занепокоєння щодо можливого обвалу попиту у випадку другої хвилі пандемії коронавірусу обмежує підйом.

Ф'ючерси на нафту марки Brent виросли на 0,86%, до $ 29,44 за барель, ф'ючерси на WTI додали 0,29%, до $ 25,58 за барель.

Запаси нафти в США знизилися на 0,75 млн барелів за тиждень, що завершився 8 травня, до 531,5 млн барелів, повідомило Управління енергетичної інформації (EIA) в середу.

«Американські комерційні запаси нафти несподівано знизилися минулого тижня, поповнивши кількість доказів того, що американський ринок нафти пройшов найгірший етап» – йдеться в записці Capital Economics.

За останні два тижні ціни на нафту виросли, оскільки деякі країни послабили обмеження і карантин, даючи надію на зростання попиту на паливо.

Настрої на ринку також покращилися на тлі прийняття великими виробниками нафти зобов'язань щодо кількісних обмежень обсягів видобутку для сприяння відновленню балансу попиту і пропозиції.

Нагадаємо: днями Міністерство енергетики Саудівської Аравії повідомило, що доручило своєму нафтовому гіганту Saudi Aramco в червні добровільно скоротити видобуток ще на 1 млн барелів на добу на додаток до обсягу скорочень, які королівство взяло на себе в рамках угоди ОПЕК+.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло