Захворіло у світі
45,629,082
Померло у світі
1,189,515
Вилікувалось у світі
30,309,163
Захворіло в Україні
387,481
Померло в Україні
7,196
Вилікувалось в Україні
158,928
Я пропонував Нефьодову ввести на митницю військові загони – Зеленський

Я пропонував Нефьодову ввести на митницю військові загони – Зеленський

Президент прокоментував звільнення голови Держмитслужби

Я пропонував Нефьодову ввести на митницю військові загони – Зеленський
Фото: УНІАН

Президент Володимир Зеленський вважає, що колишній голова Державної митної служби Максим Нефьодов може повернутись на державну службу, працювати в Офісі президента, або вести інші проєкти, які він зможе «довести до позитивного результату», але йому не вдалось зупинити корупцію на митниці та забезпечити наповнення державного бюджету.

«Нормальна людина Макс Нефьодов, але на митниці беруть хабарі. Нормальна людина, але їде контрабанда», – прокоментував президент звільнення Нефьодова.

Зеленський також наголосив, що був готовий залучити військових до боротьби з контрабандою.

«Я йому пропонував: давай на часи боротьби з контрабандою змінемо законодавство.. Давай окремі загони зробимо військові, які зайдуть на митницю й зупинять повністю контрабанду. Ні, ми все зробимо самі. Результат – мінус десятки млрд грн по року», – підкреслив Зеленський.

Нагадаємо: Кабінет Міністрів на позачерговому засіданні 24 квітня звільнив зі своєї посади очільника Державної митної служби Максима Нефьодова та голову Державної податкової служби Сергія Верланова.

Колегія Державної митної служби на засіданні 15 травня припинила виконання обов'язків керівників  Закарпатської, Енергетичної, Азовської, Подільської, Поліської, Північної, Слобожанської, Буковинської митниць, також керівнику Одеської митниці було вручено попередження про наступне звільнення.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті