Захворіло у світі
11,279,465
Померло у світі
531,056
Вилікувалось у світі
6,069,717
Захворіло в Україні
48,500
Померло в Україні
1,249
Вилікувалось в Україні
21,376
Найбільший аеропорт Берліна закриють через падіння пасажиропотоку

Найбільший аеропорт Берліна закриють через падіння пасажиропотоку

Тимчасове закриття може стати постійним, якщо трафік не відновиться до осені

Найбільший аеропорт Берліна закриють через падіння пасажиропотоку
фото Wikipedia

Найбільший аеропорт Берліна Тегель тимчасово закриють 15 червня через значне падіння пасажиропотоку. Відповідне рішення прийняли акціонери компанії, що управляє Flughafen Berlin Brandenburg після отримання дозволу від авіаційної влади Берліна, пише avianews.com.

Регулятор дозволив продовжити роботу тільки одного аеропорту – Шенефельд – за умови, що він забезпечить обслуговування пасажирських рейсів відповідно до існуючого попиту та прийом урядових рейсів.

Рішення закрити Тегель керуюча компанія прийняла з метою зниження витрат, оскільки пасажиропотік в обох аеропортах столиці Німеччини знизився до 1% порівняно з докризовим рівнем.

У якості основного вибрали аеропорт Шенефельд, оскільки він має спільний аеродром з новим аеропортом Берліна Бранденбург, який планують відкрити 31 жовтня.

Довгобуд не могли запустити в роботу з 2011 року, однак кілька тижнів тому він отримав зелене світло від будівельних інспекторів після багатомісячної перевірки.

Після запуску нового аеропорту Тегель планували закрити 8 листопада 2020 року. У зв'язку з цим тимчасове закриття повітряних воріт може стати постійним, якщо трафік не відновиться до осені, і Шенефельд зможе обслуговувати весь існуючий пасажиропотік.

На рейсах з України до Берліна в аеропорт  Тегель використовувала МАУ. Лоу-кости Ryanair і Wizz Air обслуговувалися в основному в Шенефельді, який розташований далі від центру міста.

Нагадаємо, WSJ дізналася, що Boeing відправить у неоплачувану відпустку 2,5 тисячі співробітників у США.

Між тим уряд Німеччини погодив пакет допомоги на 9 млрд євро для порятунку Lufthansa.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті