Захворіло у світі
12,128,406
Померло у світі
551,384
Вилікувалось у світі
6,650,507
Захворіло в Україні
51,224
Померло в Україні
1,327
Вилікувалось в Україні
23,784
Криклій повідомив, в яких областях не дозволили відновити залізничне сполучення

Криклій повідомив, в яких областях не дозволили відновити залізничне сполучення

Рішення про відкритися рейсів приймають обласні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Криклій повідомив, в яких областях не дозволили відновити залізничне сполучення
Фото: volga.lutsk.ua

«Укрзалізниця» підготувала 42 поїзди до запуску з 1 червня, проте їх кількість за необхідності може бути збільшена. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій у своєму Telegram.

«Коли і які рейси можуть відкритися, визначають обласні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Вони формують відповідне рішення щодо можливості послаблення карантину та відновлення сполучення», – пояснив міністр.

Криклій також зазначив, що обласні комісії вже прийняли рішення про відновлення сполучення у Харківській, Донецькій, Луганській, Одеській, Полтавській та Черкаській областях.

Водночас, обласні комісії Чернівецької та Закарпатської областей не дозволили відновлення руху.

Обласні комісії Тернопільської та Хмельницької областей дозволили запустити лише приміське сполучення. Інші регіони приймуть рішення додатково протягом 28-30 травня.

Міністр інфраструктури також наголосив, що з 1 червня продаж проїзних документів може здійснюватися одразу за 90 днів до дати відправлення, а не за 45-60, як було раніше.

Нагадаємо: «Укрзалізниця» повідомила, що звільнила керівництво своєї філії «Українська залізнична швидкісна компанія» (УЗШК) через грубі порушення під час закупівлі їжі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті