Захворіло у світі
12,507,849
Померло у світі
560,460
Вилікувалось у світі
6,890,914
Захворіло в Україні
52,843
Померло в Україні
1,372
Вилікувалось в Україні
25,661
Boeing судиться з бразильською Embraer через зрив угоди

Boeing судиться з бразильською Embraer через зрив угоди

Сторони звинувачують одна одну в зриві співпраці

Boeing судиться з бразильською Embraer через зрив угоди
фото DR

Boeing подала позов до бразильської компанії Embraer, звинувативши її в зриві угоди щодо створення спільного підприємства з виробництва цивільних літаків, пише Reuters з посиланням на документи Embraer.

При цьому раніше повідомлялося, що Embraer першою подала позов проти Boeing.

Угода, про яку компанії домовилися в 2018 році, передбачала, що Boeing заплатить Embraer $4,2 млрд і буде володіти 80% СП, до якого увійде підрозділ бразильської компанії з виробництва цивільних літаків, зазначає Коммерсант.

Однак наприкінці квітня було оголошено, що угода зривається. Після цього сторони почали звинувачувати одна одну в зриві співпраці.

Boeing, яка оголосила про вихід з угоди, заявила, що причиною цього стало невиконання Embraer «необхідних умов». У Boeing заявили, що протягом двох років намагалися завершити угоду, але домовитися по всіх пунктах не вдалося.

У Embraer тут же заявили, що «твердо переконані, що Boeing неправомірно вийшла з угоди» і що американська компанія «сфабрикувала помилкові претензії як привід, щоб не виплачувати Embraer» $4,2 млрд.

Кілька днів тому генеральний директор Embraer Франциско Гомес Нето заявив, що компанія розглядає в якості нових партнерів для подібної угоди компанії з Китаю, Індії та інших країн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті