Захворіло у світі
98,217,548
Померло у світі
2,108,378
Вилікувалось у світі
54,174,334
Захворіло в Україні
1,187,897
Померло в Україні
21,778
Вилікувалось в Україні
942,107
Американські компанії, які підтримали громадянські протести в США

Американські компанії, які підтримали громадянські протести в США

Деякі з них висловлюють підтримку навіть попри те, що їхні заклади зазнають погромів

Американські компанії, які підтримали громадянські протести в США
фото @JManken

Цілий ряд американських компаній в сфері технологій, банківської справи, моди і шоу-бізнесу опублікували заяви в підтримку демонстрантів, які протестують проти насильства з боку поліцейських по відношенню до афроамериканців, передає Голос Америки.

Стрімінговий сервіс Netflix написав у Twitter, що «мовчання рівносильне співучасті», і додав, що вважає своїм обов'язком висловитися заради афроамериканців, що працюють в компанії.

В офіційному акаунті Twitter з'явився хештег #BlackLivesMatter (Життя чорношкірих мають значення), а аватар з зображенням блакитної пташки було змінено на чорну.

Американські компанії, які підтримали громадянські протести в США

На головній сторінці пошукової системи Google з'явилося повідомлення: «Ми підтримуємо расову рівність і всіх, хто за неї бореться».

Генеральний директор Microsoft Сатья Наделла закликав співробітників «боротися за зміни в компанії і в суспільстві» разом з ним та іншими представниками керівництва технологічного гіганта.

«Расизм продовжує стояти біля витоків такої кількості болю і каліцтва в нашому суспільстві, – написав у своєму блозі фінансовий директор Citibank, афроамериканець Марк Мейсон. – Поки це так, шановані Америкою ідеали свободи і рівності недосяжні».

З коментарем виступив і великий ритейлер Target, чиї магазини по всій країні зазнали мародерства. Глава компанії, штаб-квартира якої знаходиться в Міннеаполісі, зазначив, що смерть Флойда спричинила вихлюпування «накопиченого за роки болю».

Компанія Nike опублікувала в Twitter відеоролик на підтримку протестувальників із текстом: «Не закривайте очі на расизм. Не миріться з тим, що у нас забирають життя невинних. Не допускайте більше відмовок». Конкурент Nike, компанія Adidas, зробила репост цього твіту.

Нагадаємо, як великий бізнес Америки, так і невеликі локальні підприємства страждають через погроми і підпали. Adidas тимчасово закриває всі свої магазини в країні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті