Захворіло у світі
10,945,600
Померло у світі
523,035
Вилікувалось у світі
5,797,206
Захворіло в Україні
46,763
Померло в Україні
1,212
Вилікувалось в Україні
20,558
Шість проєктів українок потрапили до фіналу глобальної події для жінок-підприємиць

Шість проєктів українок потрапили до фіналу глобальної події для жінок-підприємиць

Вони презентуватимуть свої стартапи більш ніж тисячі інвесторів під час WiSE24, яка відбудеться 18-19 червня

Шість проєктів українок потрапили до фіналу глобальної події для жінок-підприємиць
фото www.womenstartuplab.com

Одразу 6 підприємиць з України візьмуть участь у WiSE24 – світовій стартап-події для жінок.

До числа переможниць увійшли:

  • Дар’я Kiчук, співзасновниця та СЕО Effa, екологічні зубні щітки

Протягом 2019-2020 років основною метою команди Дар’ї була генерація продажів для швидкого розвитку стартапу. Як результат, Effa підписала договір з одним з найбільших Корейських готельних дистриб'юторів на поставку 2,5 млн зубних щіток до готелю Lottе та другий контракт на поставку 60 000 одиниць Effa до Каліфорнійських офісів Netflix.

  • Маргарита Рімек, співзасновниця та СЕО PIX, анімовані рюкзаки

Маргарита з партнерами створили нову категорію продуктів – інтерактивні аксесуари. У 2019 році, на другий рік роботи вони продали понад 10 000 одиниць у всьому світі та отримали понад $1 млн доходу. PIX також збільшили команду з 3 співзасновників до 13 штатних працівників. Наразі команда працює над новими продуктами, які будуть випущені в 2020 році.

  • Любов Артеменко, співзасновниця та СОО Go To-U, технологія резервації зарядних станцій для електромобілів

За результатами конкурсу Michelin Movin'On Startup Challenge 2020, Go To-U увійшла до ТОП-10 компаній, що впроваджують рішення у галузі сталої мобільності. Раніше у Лондоні, журі конкурсу MOVE2020 Start-Me-Up обрало Go To-U найкращим стартапом року. Go To-U підтримує Techstars (акселераційна програма Smart Mobility '20). Компанія вже залучила $270 000 зовнішнього фінансування та щойно анонсувала Seed раунд.

  • Анастасія Романова, співзасновниця та СЕО SEMCS by Mosquito Control, система очищення відкритих територій від комарів

У жовтні 2019 року стартап Анастасії був серед шести переможців, обраних представляти Україну на CES 2020 у Лас-Вегасі. Того ж місяця SEMCS був обраний EO Business Incubators для 4-місячної програми, керованої наставниками. Отже, одночасно команда була залучена до двох інтенсивних заходів – підготовки до CES та щоденного відвідування інкубатора, разом із виконанням звичайних завдань як компанії. Згідно щорічного огляду ринку, представленого UVCA, Mosquito Control потрапив до ТОП-6 найкращих хардвер-стартапів. Mosquito Control виходить на нові ринки у партнерстві з компаніями з США, Індії, Сінгапура, Ямайки, Пакистану, з якими команда започаткувала співробітництво під час участі на CES 2020, де було встановлено більше 200 контактів з дистриб'юторами, замовниками та компаніями.

  • Олена Хлівна, Дар'я Сєдих, співзасновниці Sport.Vision, системи аналітичних ШІ-звітів для спортсменів та тренерів

До унікального алгоритму, заснованого на штучному інтелекті, команда додала медичний алгоритм. Все це працює в режимі реального часу та допомагає покращувати спортивні результати. Дівчата залучили першого клієнта та працюють над ще двома угодами. Команда вже знайшла партнера на ринку спортивних технологій. Ця компанія вже має базу клієнтів та репутацію, та може надавати стартапу дані із трекерів для подальшої обробки та аналітики.

  • Ліза Воронкова, CTO ComeBack Mobility, розумні устілки для відновлення ходи

Команда Лізи Воронкової залучила Pre-seed Round інвестиції. А ще, під час опитувань лікарів-ортопедів з США виявили актуальну та ще не розв'язану проблему, створили MVP та отримали позитивний зворотній зв'язок від понад 600 потенційних користувачів. Наразі стартап проводить клінічні випробування.

Як відомо, WiSE24 продовжуватиметься 24 години та відбудеться з 18 по 19 червня. Загалом, пітчі презентуватимуть 50 стартапів з 10 регіонів світу (США, Азія, Бразилія, Україна тощо). WiSE24 збере більше тисячі світових інвесторів, політиків та бізнес-лідерів. Серед спікерів – співзасновник LinkedIn Рід Гоффман та Міністр цифрових технологій Тайваню Одрі Танг. Подію організовує Women’s Startup Lab – акселератор з Кремнієвої Долини.

Нагадаємо: ще в червні 2018 року український стартап Effa Дар'ї Кічук був визнаний одним з найперспективніших на всесвітньому конкурсі екологічних стартапів Clim@, який пройшов у Німеччині.

Як повідомлялось, минулого року низка українських компаній стала рекордсменами Kickstarter. До їхнього числа увійшов стартап PIX із своїм продуктом Pix Mini (дитячий інтерактивний рюкзак з LED-екраном).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті