Дубінський вимагає провести новий конкурс на посаду глави Ощадбанку

Дубінський вимагає провести новий конкурс на посаду глави Ощадбанку

У банку не змогли прокоментувати заяву Дубінського

Дубінський вимагає провести новий конкурс на посаду глави Ощадбанку
Олександр Дубінський
фото facebook.com/nashlive.ua

Народний депутат України, голова Київської обласної організації партії «Слуга народу» Олександр Дубінський вимагає визнати відбірковий конкурс голови державного Ощадбанку (Київ) недійсним і провести новий конкурс у зв'язку з інформацією про спробу підкупу членів наглядової ради банку на користь Геннадія Хелемського. Про це Дубінський повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Як представник Верховної Ради в номінаційній комісії з відбору незалежних членів наглядових рад держбанків, вимагаю від наглядової ради Ощадбанку провести новий конкурс, з урахуванням результатів розслідування і після встановлення відправників листів з пропозицією корупційної винагороди членам наглядової ради держбанку», – написав Дубинський на сторінці в Facebook.

Нардеп також закликає МВС і СБУ провести розслідування і визначити, чи був відправником листів голова правління Піреус Банку Сергій Наумов, який став переможцем конкурсу.

У банку не змогли прокоментувати заяву Дубінського, пославшись на підготовку офіційної позиції.

Нагадаємо, до шорт-ліст кандидатів на посаду голови правління Ощадбанку увійшли: Хелемський, Пахачук, Наумов, Тютюн і Магдич. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті