Захворіло у світі
141,372,323
Померло у світі
3,025,557
Вилікувалось у світі
120,068,828
Захворіло в Україні
1,946,510
Померло в Україні
39,786
Вилікувалось в Україні
1,482,079
Визначено шорт-ліст кандидатів на посаду голови правління Ощадбанку

Визначено шорт-ліст кандидатів на посаду голови правління Ощадбанку

За посаду поборються Хелемський, Пахачук, Наумов, Тютюн і Магдич

Визначено шорт-ліст кандидатів на посаду голови правління Ощадбанку
фото DR

Міністернство фінансів України визначило п'ятірка фіналістів конкурсу на главу правління державного Ощадбанку. Про це повідомляє zn.ua з посиланням на власні джерела.

«Крім тих, що вже називалися у ЗМІ – Геннадія Хелемського, Галини Пахачук і Сергія Наумова, за місце керівника держбанку поборються Антон Тютюн і Сергій Магдич», – зазначається у повідомлені.

Згідно повідомленню, чинний голова правління Ощадбанку Андрій Пишний вирішив не брати участь в черговому конкурсі.

Геннадій Хелемський обіймає посаду директора департаменту структурованого торгового фінансування Укргазбанку. Галина Пахачук – заступник голови правління ПриватБанку. Сергій Наумов очолює правління Піреус Банку. Антон Тютюн працює заступником голови правління в Ощадбанку. Сергій Магдич – заступник голови правління банку ПУМБ.

«Це вже другий конкурс на посаду глави правління Ощадбанку. Перший був оголошений у березні цього року, проте на початку травня скасований за незрозумілим до кінця причин… за «непередбаченими обставинами» ховалося бажання доповнити список претендентів новими людьми, а головне вибити з обойми нинішнього голову Ощадбанку Андрія Пишного, який лідирував в попередньому відборі», – зазначається у повідомлені.

За даними банку, у січні-квітні поточного року його чистий прибуток становив 3,3 млрд грн: на початок травня в штатному режимі працювало понад 1700 ключових відділень Ощадбанку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті