Facebook видалила рекламу штабу Трампа через нацистську символіку

Facebook видалила рекламу штабу Трампа через нацистську символіку

Ці повідомлення містили перевернутий червоний трикутник. Цим символом нацисти маркували політв'язнів в концтаборах

Facebook видалила рекламу штабу Трампа через нацистську символіку
фото www.flickr.com/photos/[email protected]/49690647141

Адміністрація соціальної мережі Facebook видалила декілька повідомлень і рекламних публікацій виборчого штабу чинного президента США Дональда Трампа. В Facebook пояснили, що публікації порушують правила соцмережі «проти організованої ненависті», передає DW.

Повідомлення містили критику «ліворадикальних груп», які «тиняються вулицями і викликають абсолютний хаос». Автори публікацій назвали їх відповідальними за «заворушення». У цих повідомленнях були зображення перевернутого червоного трикутника.

Представник кампанії Трампа прокоментував ситуацію. За його словами, червоний трикутник є емодзі, а також «символом, який широко використовує рух «Антифа». У Трампа стверджують, що цей символ не входить в базу даних Антидифамаційної ліги (єврейської неурядової правозахисної організації – ред.).

У свою чергу, представник Антидифамаційної ліги відкинув пояснення штабу чинного глави Білого дому. Цей символ «нацисти використовували для позначення політичних в'язнів в концентраційних таборах», пояснили в організації та додали, що учасникам виборчої кампанії Трампа «необхідно вивчити історію, бо неуцтво не виправдовує використання нацистської символіки».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло