Житловий комплекс DIADANS пройшов «зелену сертифікацію» від BREEAM
Pekлama

Житловий комплекс DIADANS пройшов «зелену сертифікацію» від BREEAM

Експерти BREEAM аналізують будинок за десятьма ключовими параметрами

Этот материал также доступен на русском языке
Житловий комплекс DIADANS пройшов «зелену сертифікацію» від BREEAM

BREEAM (англ. Building Research Establishment Environmental Assessment Method) – це найстаріший і найбільш поширений у Європі метод оцінки екологічної ефективності будівель.

Цій британській системі вже 30 років, а сертифікацію пройшли майже мільйон будівель у 90 країнах світу.

Експерти BREEAM аналізують будинок за десятьма ключовими параметрами.

Зокрема оцінюється енергоефективність будинку, використання екологічних матеріалів для будівництва, технології управління відходами, вплив будівлі на навколишнє середовище, безпеку для мешканців та відвідувачів, зручність транспортної інфраструктури та інше.

«В Україні тільки зароджується тренд на екодевелопмент. Потроху почали проходити міжнародну екологічну сертифікацію об'єкти комерційної нерухомості, а от житлові комплекси поки не дуже активні в цьому напрямку. Хоча це важливий системний етап для українського ринку девелопменту.

Під час проходження сертифікації BREEAM ми підкріпили свій досвід світовими практиками екобудівництва», – розповідає виконавчий директор ENSO Раміль Мехтієв.

За словами Раміля Мехтієва, оцінка будівлі проводиться двічі – на етапі проєктування і на етапі здачі об'єкта в експлуатацію. «Тобто ніякого «формального підходу» або можливості пообіцяти і не виконати у девелопера бути не може», – уточнив він.

Житловий комплекс DIADANS від девелоперської компанії ENSO знаходиться у серці Печерська на вулиці Євгена Коновальця. Це закритий житловий комплекс бізнес-класу з цілодобовою охороною, дитячим майданчиком, фітнес-зоною, зоною релаксу та підземним паркінгом.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло