Захворіло у світі
93,158,547
Померло у світі
1,995,273
Вилікувалось у світі
51,421,906
Захворіло в Україні
1,146,963
Померло в Україні
20,542
Вилікувалось в Україні
847,391
Попит на нафту відновиться до попереднього рівня не раніше 2022 року - Goldman Sachs

Попит на нафту відновиться до попереднього рівня не раніше 2022 року - Goldman Sachs

Найшвидше серед нафтопродуктів відновиться попит на бензин

Попит на нафту відновиться до попереднього рівня не раніше 2022 року - Goldman Sachs
фото pixabay.com

Зростання маятникової міграції, перехід на особистий транспорт і підвищення держвидатків на інфраструктуру з метою покращити економічні показники повинні допомогти попиту на нафту повернутися до докоронавірусного рівня до 2022 року, повідомив у четвер Goldman Sachs, пише Reuters.

В аналітичній доповіді американського банку вказано, що попит, як очікується, знизиться в нинішньому році на 8%. В 2021-му він виросте на 6%, а повністю повернутися на рівень, на якому він був до початку пандемії, зможе до 2022 року.

Попит вже почав відновлюватися, але залишається нижче нормального рівня. Так, в червні він був на 12% нижче рівня минулого року, повідомив Goldman.

Банк очікує, що найшвидше серед нафтопродуктів відновиться попит на бензин. Споживання ж авіапалива, яке найсильніше постраждало під час пандемії, може і далі бути низьким, оскільки люди будуть утримуватися від подорожей, поки не з'явиться вакцина.

Попит на паливо почав поступово відновлюватися в міру зняття обмежень, проте друга хвиля вірусу може швидко зламати цей тренд, свідчать опубліковані минулого тижня дані.

Згідно з результатами опитування Рейтер, ціни на нафту в цьому році консолідуються на рівні близько $40 за барель, при цьому відновлення прискориться в четвертому кварталі і далі в 2021 році на тлі скорочення видобутку ОПЕК, а також перезапуску економік після коронавірусних локдаунів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті