Daimler задумав продати свою Smart-фабрику

Daimler задумав продати свою Smart-фабрику

Фабрика Hambach була збудована спеціально для випуску мініатюрних автівок Smart в 1997 році

Daimler задумав продати свою Smart-фабрику
фото www.flickr.com/photos/pedrosimoes7/2729335287/

Материнська компанія Mercedes Daimler запланувала продати свою фабрику Hambach у Франції, де Smart виробляє свої моделі з 1997 року.

Як повідомляє Electrive, в майбутньому все виробництво мініатюрного авто буде перенесено в Китай на спільне підприємство з місцевим партнером Mercedes.

Генеральний директор компанії Ола Каленіус пояснив це рішення бажанням раціоналізувати систему виробництва та «покращити систему затрат». За його словами, коронавірус вплинув на економіку, він створив «абсолютно нові базові умови» і змусив компанію «оптимізувати свою глобальну мережу».

Завод Hambach був побудований спеціально для Smart в 1997 році в знак успішного німецько-французького співробітництва. Проте, бренду так і не вдалося досягти очікуваного успіху на ринку, і в перших поколіннях він завдав колосальних збитків Daimler. З 2019 року завод випускає електричний Smart EQ Fortwo, і наразі на ньому працює близько 1600 осіб

Нагадаємо: минулого року Daimler вирішив продати 50% акцій бренду Smart китайській Geely, створивши нове СП з китайським автовиробником, яке буде займатися виробництвом майбутніх моделей Smart в Китаї.

Нагадаємо: раніше німецький виробник легкових та вантажних автомобілів Daimler повідомив про падіння операційних прибутків на 70% через пандемію коронавірусу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло