Захворіло у світі
19,412,292
Померло у світі
722,066
Вилікувалось у світі
11,773,112
Захворіло в Україні
79,750
Померло в Україні
1,879
Вилікувалось в Україні
43,655
Україна представила результати розвитку відновлювальної енергетики

Україна представила результати розвитку відновлювальної енергетики

Результат охоплював 1,5 року

Україна представила результати розвитку відновлювальної енергетики
Фото: nbuv.gov.ua

На онлайн-конференції, присвяченій завершенню проєкту «Розвиток відновлюваних джерел енергії в Україні», представники Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України представили  результати втілення проєкту. Про це йдеться на сайті Представництва Європейського Союзу в Україні.

«Спільні зусилля були зосереджені на вдосконаленні нормативно-правової бази для розвитку відновлюваної енергетики в Україні», – зазначається на сайті. 

Україна за півтора року запровадила системи гарантій походження електроенергії, розробила критерії сталості для біопалива, брала участь у розробці плану розвитку відновлюваних джерел енергії до 2030 року, проводила тренінги й семінари.

«Набутий досвід допоможе Україні зменшити енергетичну залежність та розвивати сталу економіку. Ми хотіли б подякувати Європейському Союзу та сподіваємось на його подальшу підтримку України», – прокоментував заступник Голови Держенергоефективності Юрій Шафаренко.

Нагадаємо, за словами в.о. міністра енергетики Ольги Буславець потужність вітрової електроенергії до 2023 року може збільшитися до 1 ГВт.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті