Захворіло у світі
18,601,795
Померло у світі
702,045
Вилікувалось у світі
11,178,978
Захворіло в Україні
75,490
Померло в Україні
1,788
Вилікувалось в Україні
41,527
Уряд виділив понад 200 млн грн на страхові виплати сім'ям медиків, що померли від COVID-19

Уряд виділив понад 200 млн грн на страхові виплати сім'ям медиків, що померли від COVID-19

Виплати передбачені статтею 39 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»

Уряд виділив понад 200 млн грн на страхові виплати сім'ям медиків, що померли від COVID-19
Фото: pixabay.com

Кабінет міністрів прийняв рішення виділити Міністерству соціальної політики України 233,3 млн гривень для надання страхових виплат, передбачених статтею 39 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб». Про це повідомляє Міністерство соціальної політики. 

«Зазначені кошти Міністерством спрямовано на рахунок Фонду соціального страхування України для виплати одноразової допомоги членам сімей медичних працівників, смерть яких настала внаслідок інфікування коронавірусною хворобою COVID-19. Протягом 1-2 «банківських днів» трьом родинам померлих від коронавірусу медичних працівників, документи від яких в повному обсязі надійшли до Фонду буде виплачено по 1 576,5 тис гривень гарантованої державою допомоги», – йдеться в повідомленні.

Пресслужба Володимира Зеленського понад два тижні тому повідомляла, що після встановлення причини смерті лікарів можна буде здійснювати страхові виплати їхнім сім'ям, ініційовані президентом. 

«Маємо рухатися зі страховими виплатами швидше, ніж COVID-19. І це стосується не лише тих, хто втратив близьких через бій з пандемією, а й лікарів, які пожертвували своїм здоров'ям», – наголосив Зеленський. 

Нагадаємо, Mind дізнався, скільки коштує ПЛР-тестування та де його зробити

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті