Захворіло у світі
19,266,406
Померло у світі
718,530
Вилікувалось у світі
11,671,253
Захворіло в Україні
78,261
Померло в Україні
1,852
Вилікувалось в Україні
43,055
З 27 липня в Youtube стане ще більше реклами

З 27 липня в Youtube стане ще більше реклами

Рекламні паузи в роликах YouTube стануть нормою

З 27 липня в Youtube стане ще більше реклами
фото Shutterstock

Компанія Google запустить на популярному відеосервісі YouTube ще більше реклами найближчим часом. Нові правила і налаштування YouTube Studio почнуть діяти з 27 липня 2020 року, передає ixbt.com.

Зараз у більшості роликів на YouTube рекламне відео вставляється тільки на самому початку. Однак реклама може бути розміщена і в середині ролика. Найближчим часом команда Youtube знизить обмеження по часу для «рекламної паузи» посеред ролика.

За правилами, що діють в даний час, ролик повинен мати тривалість як мінімум 10 хвилин, щоб в нього можна було вставити «рекламну паузу». Нові правила дозволять вставляти рекламу в середину роликів тривалістю від 8 хвилин.

Ще більше значення має інша зміна – Google активує «рекламну паузу» в середині за замовчуванням для всіх відео, які підходять за правилами сервісу під такий формат реклами.

 «Рекламні паузи» будуть включені як для нових, так і для старих роликів. Більше того, налаштування буде активовано навіть для тих роликів, в яких автори раніше вирішили не включати «рекламні паузи».

Втім, автори і творці контенту зможуть згодом відключити такий вид реклами вручну, зазначає видання.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті