У президента є точна і повна інформація про компанію, де я працював - Уруський

У президента є точна і повна інформація про компанію, де я працював - Уруський

Олег Уруський - кандидат у віцепрем'єри

У президента є точна і повна інформація про компанію, де я працював - Уруський
Фото: ukrinform

Бенефіціар групи компаній «Прогрестех» Олег Уруський у 2014 році переїхав до України через несхвалення дій Путіна. Він запевнив, що Володимир Зеленський знає все про компанію, де він працював. Про це він повідомив у коментарі виданню «ZN.UA»

«Для президента це не стало проблемою, бо він має точну і повну інформацію про компанію, де я працював. А от ЗМІ, як це інколи буває, надали неперевірену інформацію. Або, можливо, це була частина спланованої акції. Бенефіціаром групи компаній «Прогрестех» справді є Володимир Кульчицький, а от штаб-квартира знаходиться у Х’юстоні, а не в Москві. В Україні ж діє компанія «Прогрестех-Україна». Володимир Кульчицький – колишній військовий Радянської Армії. У російській армії він не служив, а звільнився до розпаду Радянського Союзу та зайнявся бізнесом. Він створив групу компаній «Прогрестех» в Америці. Так, він є громадянином Російської Федерації, але має посвідку на проживання в Україні, а у 2014 році після Революції Гідності, він виїхав з Росії на проживання в Україну. Це було зроблено принципово, через незгоду з Путіним у підходах і позиціях. Рід Кульчицьких, до речі, древній, а його батько походженням із Житомирщини», – зазначається в коментарі. 

Нагадаємо, проєкт постанови №3827 про призначення ексглави Державного космічного агентства України, колишнього першого заступника міністра промислової політики Олега Уруського на посаду віцепрем'єр-міністром з питань стратегічних галузей промисловості України внесено в парламент та передано на розгляд Комітетів ВР з питань економічного розвитку та антикорупційної політики 10 липня. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті