Захворіло у світі
20,294,901
Померло у світі
741,420
Вилікувалось у світі
12,591,454
Захворіло в Україні
84,548
Померло в Україні
1,970
Вилікувалось в Україні
45,686
Керівник «Укрспирту» подав до суду позов проти Мінекономіки

Керівник «Укрспирту» подав до суду позов проти Мінекономіки

Суд ухвалив рішення про розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження

Керівник «Укрспирту» подав до суду позов проти Мінекономіки
Фото: фейсбук

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом Сергія Блескуна до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Він хоче, щоб суд визнав протиправним рішення Мінекономіки про відбір керівника «Укрспирту» без оголошення конкурсу. Про це повідомила пресслужба Окружного адміністративного суду міста Києва.

«Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом Сергія Блескуна до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Серед вимог позову – визнати протиправною бездіяльність міністерства щодо неприйняття рішення про оголошення відбору керівника особливо важливого для економіки Державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, позивач також просить суд зобов’язати Мінекономіки протягом 30 днів з моменту набрання законної сили рішенням суду у цій справі оголосити відбір на посаду керівника вказаного підприємства. Суд ухвалив рішення про розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін та проведення судового засідання за наявними у справі матеріалами.

Нагадаємо, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства протягом 17 червня звільнило, а пізніше поновило на посаді виконавця обов’язків директора ДП «Укрспирт» Сергія Блискуна.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті