Google інвестує $10 млрд в розвиток своїх технологій в Індії протягом 5-7 років

Google інвестує $10 млрд в розвиток своїх технологій в Індії протягом 5-7 років

Google хоче позмагатися на цьому висококонкурентному ринку з Facebook і Amazon

Google інвестує $10 млрд в розвиток своїх технологій в Індії протягом 5-7 років
@sundarpichai

Глава корпорації Google Сундар Пічаї анонсував створення фонду Google for India обсягом $10 млрд, який буде інвестувати в розвиток цифрової економіки в Індії. Програма розрахована на 5-7 років, передає vc.ru з посиланням на TechCrunch.

Компанія буде інвестувати в чотирьох напрямах: вільний доступ жителів до інформації їхньою рідною мовою, виробництво товарів та послуг, що відповідають унікальним потребам Індії, а також використання штучного інтелекту в охороні здоров'я, освіті, сільському господарстві і розширення можливостей бізнесу.

Google планує співпрацювати з урядом Індії, а також місцевими компаніями.

Як зазначає видання, Індія – ключовий ринок для продуктів Google, в тому числі для пошуку, YouTube і Android. У країні проживає понад 500 млн активних користувачів інтернету, понад 450 млн виходять в інтернет зі смартфонів.

Країна також цікава конкурентам Google – зокрема, Facebook і Amazon. Наприклад, соцмережа в квітні 2020 року інвестувала $5,7 млрд в індійського оператора зв'язку Jio Platforms, а Amazon в січні оголосила, що направить $1 млрд, щоб допомогти місцевим малому і середньому бізнесу почати роботу в інтернеті.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті