Зміни до податкового кодексу проклали шлях до легалізації електронного ІПН - Федоров

Зміни до податкового кодексу проклали шлях до легалізації електронного ІПН - Федоров

Відтепер українці зможуть підтвердити свій податковий номер за допомогою ID-картки та свідоцтва про народження

Зміни до податкового кодексу проклали шлях до легалізації електронного ІПН - Федоров
фото: telegram/FEDOROV

Верховна Рада прийняла зміни до Податкового кодексу України, передбачені законопроєктом № 2524. Відтепер українці зможуть підтвердити свій податковий номер за допомогою ID-картки та свідоцтва про народження. До розробки законопроєкту долучилося міністерство цифрової трансформації на чолі з віцепрем'єром Михайлом Федоровим. Про це повідомляється на урядовому порталі. 

Також відкрито шлях до запровадження е-РНОКПП – зображення в електронному вигляді інформації, що міститься у картці платника податків. 

«Вчора Верховна Рада прийняла зміни до податкового кодексу, тим самим проклала шлях до легалізації електронного ІПН (податкової номер, який ми всі тягаємо за собою на папірці)», – написав Федоров у своєму телеграм-каналі.

Це дасть можливість ліквідувати використання довідки з номером платника податків, яка сьогодні є найпопулярнішою серед українців. Станом на сьогодні таких довідок оформлено понад 40 мільйонів.

«Чекаю момент, коли зможу спалити цей життям-пошарпаний шматок паперу», – додав Федоров.

Раніше повідомлялося, що мінцифра подала у ВР законопроєкт «Про віртуальні активи». У міністерстві також наголошують про необхідність внесення зміни до Податкового кодексу. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло