Saudi Aramco анонсувала реорганізацію свого бізнесу по переробці та збуту

Saudi Aramco анонсувала реорганізацію свого бізнесу по переробці та збуту

Фундаментальних змін в загальній структурі бізнесу не передбачається

Saudi Aramco анонсувала реорганізацію свого бізнесу по переробці та збуту
Фото: сайт компанії

Саудівський державний нафтовий гігант Saudi Aramco анонсував проведення реорганізації сектора downstream (переробка і збут) до 2020 з метою підтримки стратегії глобального зростання та підвищення ефективності роботи.

Як повідомляє пресслужба компанії, операційна модель сектора downstream після реорганізації включатиме чотири комерційних бізнес-підрозділи:

  • паливо (включно з переробкою, торгівлею і мастильними матеріалами),
  • хімічні речовини,
  • електроенергетику,
  • трубопроводи і термінали.

Ці бізнес-підрозділи будуть підтримуватися 3 корпоративними функціями: виробництвом, стратегією / маркетингом і партнерськими зв'язками.

Це має це дозволити розширити джерела доходів компанії, забезпечивши стійкість до волатильності цін на нафту і максимізацію вигоди від зростаючого попиту на нафтохімію. Між тим, в повідомленні зазначається, що реорганізація «не представлятиме собою фундаментальних змін в загальній структурі бізнесу».

Нагадаємо: минулого місця нафтовий гігант Saudi Aramco закрив операцію з купівлі частки в саудівській нафтохімічній компанії SABIC у Фонду національного добробуту Саудівської Аравії Public Investment Fund (PIF) за $69,1 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті