Найбільший світовий трейдер Vitol створив нафтогазовидобувне підприємство в США

Найбільший світовий трейдер Vitol створив нафтогазовидобувне підприємство в США

Главою новоствореного Vencer Energy стане ветеран галузі Дон Дотсон

Найбільший світовий трейдер Vitol створив нафтогазовидобувне підприємство в США
фото www.flickr.com/photos/enidigital/35833423545

Найбільший в світі сировинний трейдер Vitol створив нафтогазовидобувне підприємство в США – Vencer Energy LLC.

Як повідомляє Reuters, Vencer зосередиться на купівлі зрілих нафтодобувних активів в ключових басейнах США. Президентом і головним виконавчим директором підприємства стане ветеран галузі Дон Дотсон.

«Я з нетерпінням чекаю можливості використати свій багаторічний досвід роботи в декількох басейнах для створення великого нафтогазового підприємства», – сказав Дотсон.

Vitol є найбільшим у світі незалежним нафтовим трейдером, який бере участь в торгівлі 8 млн барелів на добу нафти і нафтопродуктів. Крім того, у компанії є глобальні підприємства по переробці, торгівлі, зберіганню і логістиці.

У Vitol є низка видобувних родовищ, які видобувають близько 32 000 барелів нафтового еквівалента на день, але в Сполучених Штатах таких немає. Його основним проєктом є розробка Sankofa, офшорна Гана, де він є партнером італійської Eni і державної енергетичної компанії Гани GNPC.

Нагадаємо: днями найбільша нафтокомпанія Каліфорнії повідомила, що подала заяву про банкрутство, щоб провести заплановану реструктуризацію боргу, в основному, пов'язаного з відокремленням від Occidental Petroleum Corp. California Resources переважно займається традиційним видобутком нафти і газу, хоча також володіє і сланцевими ділянками. У 2019 вона отримала виручку в $2,6 млрд.


Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті