Захворіло у світі
58,696,029
Померло у світі
1,388,724
Вилікувалось у світі
37,512,163
Захворіло в Україні
635,689
Померло в Україні
11,075
Вилікувалось в Україні
291,060
Як правильно підбирати ювелірні вироби в Україні? «Онікс» дає декілька порад
Реклама

Як правильно підбирати ювелірні вироби в Україні? «Онікс» дає декілька порад

 

Цей матеріал також доступний російською
Як правильно підбирати ювелірні вироби в Україні? «Онікс» дає декілька порад

Прикраси – це незамінна складова будь-якого стильного образу. З їх допомогою можна додати фарб, підкреслити свій бездоганний смак, вигідно розставити акценти. Ось тільки аксесуари повинні бути відповідними.

Це не тільки стосується оформлення каблучок або сережок. Вони повинні бути правильно підібрані за іншими параметрами. Просто часто бувають такі ситуації, коли з ними не вгадали та прикраси так і залишилися лежати у скриньці.

У зв'язку з цим важливо звертати увагу на деталі й «Онікс» підкаже, як правильно вибрати ювелірні вироби в Україні, щоб потім не шкодувати про покупку. До того ж зараз якраз вигідно поповнити скриньку, оскільки діє акція: -15% на всі прикраси, -20% – на 2, -25% – на 3 вироби. Це прекрасна можливість порадувати себе і близьких.

За якими правилами вибирати аксесуари?

Якщо так розібратися, то є загальні критерії, які стосуються абсолютно всіх прикрас.

  • Визначтеся з дорогоцінним металом, який вам більше підходить. Якщо вибираєте золото, подумайте про колір. Найчастіше прикраси представлені з білого, червоного або жовтого золота. А ще не забудьте про пробу: 585 або 750. Що стосується срібла, то у нього проба буде 925.
  • Якщо вибираєте вироби з каменями, то визначтесь з їх розміром, чистотою, огранюванням, кольором. Ще варто пам'ятати, що вставки бувають дорогоцінними, напівкоштовними або штучними. Все це безпосередньо впливає на вартість виробу.
  • Цікавтеся походженням аксесуарів. Вони повинні бути оригінальними і якісними. На багатьох каблучках або браслетах можна побачити пробу, знак виробника, клеймо Державної пробірної палати. Все це підтверджує справжність виробів.
  • Звертайте увагу на оформлення аксесуарів. Пам'ятайте, що сережки, кулони або інші елементи – це складова образу, тому вони повинні поєднуватися з іншими аксесуарами або одягом. Якщо є така можливість, можна придбати набір. Хоча окремо підібрати аксесуари теж реально. Просто необхідно проявити більше уважності.
Как правильно подбирать ювелирные изделия в Украине? «Оникс» дает несколько советов

Це були основні правила, які стосуються абсолютно всіх ювелірних речей. Також варто пам'ятати, що є і тонкощі, які стосуються конкретних аксесуарів. Тому будьте особливо уважними та враховуйте всі деталі. З «Онікс» вийде порадувати близьких оригінальними виробами, та й для себе знайдете стильні речі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті