Захворіло у світі
33,353,614
Померло у світі
1,001,644
Вилікувалось у світі
23,151,117
Захворіло в Україні
204,932
Померло в Україні
4,065
Вилікувалось в Україні
90,250
Крюківський вагонобудівний завод виготовив 20 із 90 вагонів для «Укрзалізниці»

Крюківський вагонобудівний завод виготовив 20 із 90 вагонів для «Укрзалізниці»

За 18 з них відсьогодні вже проходить оплата

Крюківський вагонобудівний завод виготовив 20 із 90 вагонів для «Укрзалізниці»
Фото: pixabay.com

Крюківський вагонобудівний завод (КВБЗ, Полтавська область) уже виготовив 20 із 90 пасажирських вагонів для АТ «Укрзалізниця» (УЗ), які, на прохання президента Володимира Зеленського, погодився закупити міністр інфраструктури Владислав Криклій, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль на пресбрифінгу після робочої поїздки на Крюківський вагонобудівний завод у Кременчуці на Полтавщині.

«З 90 вагонів 20 уже зроблені. За 18 з них відсьогодні вже проходить оплата – вони відвантажені. Ще два вже також готові – є домовленість з «Укрзалізницею», будуть проведені відповідні наради й знайдений шлях, як вийти із ситуації щодо якості цих вагонів і оплати за них», – сказав він в ході пресбрифінгу.

Щодо закупівель для УЗ дизель-поїздів прем'єр-міністр зазначив, що «Укрзалізниця» буде купувати такі поїзди, але графік закупівлі буде вирішуватися на спільних нарадах з Міністерством інфраструктури.

«Укрзалізниця» буде їх купувати, у неї є потреба в таких поїздах. На базі Міністерства інфраструктури будемо вести розмову, в якій послідовності й за яким графіком «Укрзалізниця» спільно з КВБЗ зможе купити ці дизель-поїзда» – додав він.

Нагадаємо, Криклій в березні 2020 року погодився з пропозицією президента Зеленського закупити у КВБЗ три дизель-поїзди й 90 пасажирських вагонів.

Як повідомлялося раніше, «Укрзалізниця» успішно завершила реструктуризацію боргу перед «Сбербанк» (Україна) на суму близько $200 млн, що підлягав погашенню до кінця липня поточного року. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті